Co warto wiedzieć o klubie sportowym WKS Śląsk?

Co warto wiedzieć o klubie sportowym WKS Śląsk?

WKS Śląsk to działający od 1974 roku Wojskowy Klub Sportowy. Jest to klub wielosekcyjny, w którym działają następujące sekcje: hokej na lodzie, koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna oraz podnoszenie ciężarów.

Sport dla każdego

WKS Śląsk to wiarygodny klub sportowy, który cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród zawodników, jak i kibiców. Jednostka oferuje alternatywne możliwości, zarówno zręcznościowe, jak i siłowe, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Nietrudno jednak zauważyć, że największym zainteresowaniem cieszy się sekcja piłki nożnej – w dużej mierze wynika to z popularności tego sportu, a także sukcesów, jakie odnosi drużyna piłkarska WKS Śląsk, głównie na arenie ogólnokrajowej. Nie mniej jednak zainteresowanie wzbudzają także pozostałe sekcje sportowe klubu.
Główną cechą klubu sportowego WKS Śląsk jest partnerskie traktowanie kibiców, którzy na bieżąco otrzymują informacje o tym, co dzieje się na piłkarskiej arenie Śląska.

WKS Śląsk to wiodąca sportowa marka na Dolnym Śląsku, bota bene, klub jest znany i ceniony w całym kraju, a także poza jego granicami.

Klub otwarty na kibiców

Wiele klubów sportowych ogranicza się do prezentowania kibicom własnych sukcesów, zapraszania na mecze lub zawody. W praktyce oznacza to, że kibice mają możliwość poznania wyłącznie sportowej działalności konkretnej jednostki.
WKS Śląsk to klub, który wychodzi naprzeciw kibicom, otwierając przed nimi klubowe podwoje. Możliwość tę zapewnia płynna współpraca z mediami, zarówno lokalnymi, jak i ogólnokrajowymi – właśnie dzięki tej współpracy kibice w znacznie szerszym wymiarze mogą dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonuje WKS Śląsk, m.in. poznać tajemnice szatni.
Otwarcie się klubu na kibiców sprawia, że większość z ich wyraźnie identyfikuje się z klubem.
Swoiste upublicznianie klubowych tajemnic, w szczególności zakulisowe życie WKS Śląsk, a także wynikające z tego faktu zainteresowanie klubem sprawia, że zawodnicy starają się dać z siebie wszystko i osiągnąć jak najlepsze wyniki. Całokształt działań sportowych automatycznie przekłada się sukcesy drużynowe oraz renomę WKS Śląsk.

Comments are closed.

Secured By miniOrange