Darmowa prezentacja? Tak to możliwe

WordPress

Jak zaprezentować siebie lub swoje zainteresowania szerokiemu gronu ludzi. Prezentacja jest i była nader trudną sztuką. Już od starożytnych czasów ludzie pragnęli prezentować, pokazywać to i owo. A to ktoś chciał pochwalić się swoim dziełem a to znalazł coś co jest wyjątkowe a to był gdzieś gdzie inni ludzie rzadko bywają lub on jako pierwszy postawił stopę.

W dawnych czasach (19 wiek początek 20 ), szary człowiek nie miał szerszych możliwości zaprezentowania czegokolwiek. Powodem były na pewno pieniądze jak i ograniczone nazwijmy to kanały umożliwiające przekaz. W owych czasach można było organizować wystawy, pisać książki i publikacje do prasy. Radio było i owszem ale nie miało ono takiej misji jak dzisiaj. Aby móc się przebić w do innych ludzi hobbyści, pasjonaci tworzyli koła, które natomiast miały możliwości aby zaprezentować poszczególne postacie. Cóż w przypadkach gdy ludzie chcieli samodzielnie zaprezentować swoje zainteresowania? Musieli oni wykazać się sprytem i na pewno zasobnym portfelem.
W obecnych czasach jest zdecydowanie łatwiej pokazać to co się chce. W dobie internetu w prosty i przejrzysty sposób możemy zaprezentować co chcemy. Tylko od nas zależy co i jak pokażemy. Wystarczy założyć bloga czyli stronę internetową będącą swoistym pamiętnikiem internetowym. Taka strona umożliwi nie tylko opisanie, ale również zaprezentowanie graficzne naszej pasji. Gdy jednak zdecydujemy, że chcemy zaprezentować coś tylko określonym osobom możemy zablokować stronę. Dostęp do strony mogą mieć tylko upoważnieni użytkownicy.

Najpopularniejszą i największą platformą blogową jest WordPress. Aby zacząć przygodę z blogowaniem wystarczy zarejestrować się na stronie WordPressa i to tyle. Następnie decydujemy o wyglądzie bloga. Wspomniana platforma jest całkowicie bezpłatna. Jedynie można wykupić usługę hostingu strony na serwerach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Secured By miniOrange