Majsterkowanie

Majsterkowanie

Dział ten jest poświęcony całkowicie pracom ręcznym. Tu znajdziecie pomysły, porady jak coś naprawić, poprawić stuningować lub wykonać od podstaw. Pomimo dostępności wielu rzeczy na rynku, czasem trzeba coś wykonać samemu. Majsterkowanie przynosi wiele radości, zwłaszcza wtedy gdy nasz twór rzeczywiście spełnia swoją rolę.

Abc modelarstwa – także dla amatorów

Posted by on gru 2, 2014 in Hobby, Majsterkowanie, Sztuka | 1 comment

Modelarstwo to oryginalne i na swój sposób wyjątkowe hobby. Należy jednak pamiętać, że jest to pasja kosztowna, wymagająca sporych nakładów finansowych, czasu oraz… cierpliwości i umiejętności manualnych. Pierwszym krokiem na tej płaszczyźnie jest odpowiednia wiedza z dziedziny modelarstwa.

(więcej…)

Jak zaprojektować meble? Podstawy projektowania mebli

Posted by on lut 13, 2013 in Majsterkowanie | 0 comments

Jak zaprojektować meble?

Budowa własnych mebli jest ciekawym doświadczeniem. Można zaoszczędzić wiele pieniędzy przy czym będziemy posiadali jedyne na świecie meble! Wygląd ostateczny zależy tylko i wyłącznie od nas. Jak coś spartaczymy to nasza wina. Ale nie ma co się zrażać. Przecież zrobimy wszystko by nasze meble były funkcjonalne i estetyczne. Wystarczy znaleźć firmę, sklep który oferuje sprzedaż pociętych na wymiar płyt. Najlepiej jak okleinują sami. Zaoszczędzimy na tym sporo czasu i efekt będzie zdecydowanie lepszy niż zrobimy to sami. (więcej…)

Własne meble

Posted by on wrz 24, 2012 in Majsterkowanie | 0 comments

Domowe meble

Samodzielne urządzanie mieszkania nie jest wcale takie proste jak by się to wydawało. Oczywiście mowa tu o osobach, które mają ograniczony budżet i nie stać ich na zakup tego co by dokładnie chcieli mieć. Niestety ale wszelkie sprawy związane z urządzeniem domu nie są tanie a wręcz przeciwnie są drogie. (więcej…)

Secured By miniOrange