Męskie gadgety

Męskie gadgety

Słabość mężczyzn do rozmaitych gadgetów, nie jest żadną tajemnicą. Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu lubi rozmaite zabawki, urządzenia , te mniej lub bardziej przydatne. Wielu z nas bawi się rozmaitymi zabawkami naszych synów. I co w tym dziwnego? Tak pewnie zachowywali się nasi ojcowie i dziadowie. Na pewno fascynują nas zabawki, których nie było w „naszych czasach”.  Większość z nas nie przyznaje się  do tego ale przyłapani na zabawie niechętnie się przyznajemy. Co w tym złego? Ot ciekawość i chęć poznawania nowego to tylko tyle.

VR – co to jest i na czym polega wirtualna rzeczywistość?

Posted by on mar 7, 2017 in Gadgety, Technika | Możliwość komentowania VR – co to jest i na czym polega wirtualna rzeczywistość? została wyłączona

Virtual Reality (VR). W skrócie mówiąc, to technologia, która umożliwia użytkownikowi ”wejście” w cyfrowy świat. Pojawienie się wirtualnej rzeczywistości przewidywano w książkach i filmach science-fiction. Dziś możemy przyglądać się jej rozwojowi i zastanawiać do czego tak na prawdę została stworzona.

(więcej…)

Wybieramy klimatyzator

Posted by on kw. 17, 2014 in Gadgety | 0 comments

Dużymi krokami nadchodzi lato, wraz z gorącymi popołudniami. By uniknąć problemów z duchotą upalnych dni, warto pomyśleć o zainwestowaniu nieco środków w instalację klimatyzacji w domu, ale może przede wszystkim w biurze. (więcej…)

Recenzja parki ECWCS Gen II

Posted by on mar 20, 2014 in Gadgety, Turystyka, Wędkarstwo | 0 comments

 

O tym, jak ważna na wszelkich wypadach za miasto, trekkingu czy wędkowaniu jest dobra kurtka, nie trzeba nikogo przekonywać. Ostatnio do łask wracają kurtki typu parki – i słusznie, bowiem są to solidne i sprawdzone rozwiązania, poparte rygorystycznymi testami i latami doświadczeń projektantów odzieży militarnej. (więcej…)

Jakie słuchawki najlepsze dla Ciebie?

Posted by on sie 9, 2013 in Audio, Gadgety | 0 comments

Music

Uwielbiasz słuchać muzyki? Nie wyobrażasz sobie chwili bez twej ulubionej stacji radiowej? Zawsze zabierasz ze sobą odtwarzacz mp3. (więcej…)

Druga skóra dla sportowca- jak dobrać odzież termiczną

Posted by on cze 17, 2013 in Gadgety, Sport | 0 comments

Oddech sportowca

Odzież termiczna jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i amatorów, dla których sport jest doskonałą formą relaksu, a jednocześnie sposobem na utrzymanie dobrej kondycji i sylwetki. W ostatnim czasie dostępność tego rodzaju odzieży jest coraz większa, co wpływa na obniżenie jej ceny, a to sprawia, że na profesjonalny lub półprofesjonalny strój, na przykład, do joggingu, może pozwolić sobie praktycznie każdy mniej lub bardziej zapalony sportowiec.
(więcej…)

Secured By miniOrange