Sanbios

 

Gliwicka firma Sanbios jest doskonałym przykładem tego, że Polak Potrafi. Może nazwa Sanbios nic Państwu nie mówi ale niebawem zacznie być coraz to bardziej rozpoznawalną marką. 

Czym zajmuje się firma Sanbios?

Firma Sanbios jak wspomniałem wcześniej jest polską firmą, zajmują się oni dokładnie mówiąc wysokiej jakości suplementami diety. Firma Sanbios prowadzi „politykę” produkowania wysokiej jakości suplementów diety. S A N B I O S – dostara na Polski rynek szeroką gamę bezpiecznych produktów roślinnych.

Suplementy diety Sanbios, wzbogacają dietę o cenne, aktywne biologicznie składniki. Suplementy diety Sanbios uzupełnieniają niedobory w organizmie ludzkim oraz poprawiają ogólny stan zdrowia i samopoczucia.

Oferta firmy Sanbios

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją ziół i suplementów diety.

Czym są suplementy diety Sanbios?

Suplementy to przetworzone  susze i wyciągi z roślin bogatych w witaminy, minerały, enzymy i inne biologicznie aktywne substancje niezbędne dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Gdzie są produkowane suplementy diety Sanbios?

W pierwszej fazie działania firmy Sanbios suplementy diety były produkowane za granicą w postaci kapsułek. Obecnie są produkowane w Polsce. Biorąc pod uwagę sugestie klientów zaprzestano produkcji tabletek żelatynowych. Dzięki temu wyeliminowano składniki zwierzęce.

Jestem Polakiem i nic co Polskie nie szkodzi mi!

Suplementy diety Sanbios są produkowane głownie z surowców pochodzących z Polski. Pewnie zastanowicie się jaki to ma wpływ na nasz organizm. Otóż ma! Po prostu produkty pochodzące z naszej szerokości geograficznej są lepiej przyswajalne niż te spoza. Oczywiście firma stosuje składniki  importowane z zagranicy  ale znakomitą większość składników suplementów diety Sanbios tworzą Polskie składniki!

Dodatkowym atutem suplementów diety Sanbios jest ich niska cena, przy bardzo wysokiej jakości produktu,

Wszystkie suplementy diety Sanbios spełniają wysokie wymagania jakościowe Unii Europejskiej i są zarejestrowane w Głównym Inspektoracie Sanitarnym (GIS) w Warszawie.

Gdzie kupić suplementy diety Sanbios? Najlepiej w aptekach i sklepach z medycyną naturalną.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Secured By miniOrange